Odkwaszanie naturalna droga do zdrowia

Radość życia VIT - Jadwiga SkorynaMoją pasją jest...

…dociekanie, rozróżnianie, wartościowanie, myśli naukowych i porównywanie ich z odczuciem, znajdywanie coraz to nowych rozwiązań w wielkim matriksie, fraktalu rzeczywistości. A to tylko po to, by jak najszybciej znaleźć przyczynę jakiejkolwiek nierównowagi. Tak więc zajęć mam dużo, ale owo tropienie przyczyn, paradoksów i zawiłości ma służyć tym, którzy trafiają do mnie, by uzdrowić swoje dysharmonie. Ja przy okazji normuję własne! Jestem głęboko zainteresowana człowiekiem. Na każdym poziomie potencjału uwolnienia ze stanów niepotrzebnych, zakłócających radość życia. Zaczęłam zatem od poznania starych systemów typologicznych, sufistów arabskich, księgi I Ching, astrologii głębi i kalendarza Majów, ot by spojrzeć z lotu ptaka na schemat. Jednak by znaleźć klucz do uzdrowienia musiałam pogodzić ducha z ciałem. Długo uczyłam się mowy ciała i dociekałam przyczyn chorób.

Los sprawił, że mogłam uczyć się od takich mistrzów jak:

• dr Renate Collier i jej uczniowie (terapia odkwaszania),
• Krystyna Ojrowska spod Annopola (terapia Polarity z korzeniami w hinduskiej Ayurvedzie),
• Jolanta Kańska-Gröling (astrologia zdrowia i duszy)
• oraz od wspaniałych współpracowników, diagnostów (dr Beata Gawrońska, dr Leszek Ryś, dr Olga Czerkasowa).

Łączyły te światy znakomite specjalistki mgr Anna Kremnicka (medycyna chińska) i psycholog wizażu mgr Anna Bennig-Wolska, bez której nie udałoby się wprowadzić w Polsce terapii odkwaszania.

Przeszłam wiele szczebli…

…nauki dr R. Collier. Potem uzupełniałam Jej wiedzę o doświadczenie dr Charlotte Gerson (terapie sokami). Ciągle czułam, że czegoś jeszcze brakuje w „kapsule odkwaszania” i patrząc na pracę mojej siostry, lekarza parazytologa, doszłam do wniosku, że trzeba bliżej zapoznać się z działalnością dr Huldy Clark, wiodącego badacza „obcych wewnątrz nas”. Te trzy powiązane metody dawały wspaniałe rezultaty i wielką radość ze zdrowiejących kuracjuszy. Poparte to było znakomitą diagnostyką biorezonansową i moimi setkami badań nad czynnikiem pH moczu. Rezultaty były oszałamiające. Diagnostyka medycyny biologicznej, moja ocena tkanki łącznej i pH – pokrywały się. Pacjenci zaczęli zdrowieć. Nadal jednak prześladowała mnie pewna myśl, a mianowicie: jak zapewnić jak najdłuższe utrzymanie efektów terapii kwasowo-zasadowej. Szczególnym zrządzeniem losu poznałam niezwykle twórczego lekarza w Polanicy Zdroju – Jana Pokrywkę. Rozmowa w jego Normobarii zaowocowała moim „odkryciem”, że brakuje tylko głębokiego dotlenienia. Taki proces stanowiący zwieńczenie całkowitego cyklu zdrowienia dokonuje się w komorach hiperbarycznych przy ciśnieniu 1500 hPa. Dotlenienie hiperbaryczne jest ukoronowaniem ostatniego etapu odkwaszania i zapewnia długotrwałe dobre samopoczucie. W imieniu Anny Benning-Wolskiej i swoim serdecznie zapraszam na wyjazdowe dekady zdrowia.

Od 2017 r. zajmuję się pełną diagnostyką organizmu pracując na Analizatorze Kwantowym i "Trikombinie" (najnowocześniejszym biorezonansie częstotliwości harmonikalnych).

Moją ambicja zawodową jest znalezienie praprzyczyny schorzeń i dolegliwości.

Dyplomowana terapeutka odkwaszania Jadwiga Skoryna

źródło: „Who is Who w Polsce – encyklopedia biograficzna z życiorysami znanych Polek i Polaków” Wydanie IV 2005r.

Serdecznie zapraszam do Studia Terapeutycznego „Radość Życia – VIT”---

Można zerknąć na moje hobby, jak się spodoba...to można dołączyć swoje.... - link

Serdecznie zapraszam do Studia Terapeutycznego „Radość Życia – VIT”