Odkwaszanie naturalna droga do zdrowia

Radość życia VIT - Jadwiga Skoryna

Terapie wyjazdowe. Połącz przyjemne z pożytecznym!

Kolejna edycja wyjazdowej terapii odkwaszania “Dekada dla zdrowia” już w maju.

Ze względu na duże zainteresowanie postanowiłyśmy, wraz z Panią Anną Benning – Wolską zwiększyć grupę wyjazdową do 20 osób, wychodząc na przeciw sporemu zainteresowaniu jakże skutecznej terapii odkwaszania.
Wyjazdy odbywają się od 1999r – w maju i wrześniu. Uczestniczy terapii otrzymują obszerne materiały wraz z książką lekarza dr Renaty Collier z zakresu medycyny biologicznej, odnoszącej się do zagadnień zakwaszenia organizmu, a także biorą udział w licznych wykładach.

W skład terapii wchodzą między innymi:

 • indywidualne diagnozy całego organizmu na Analizatorze Kwantowym
 • diagnozy wg mowy ciała - pełne wyjasnienie obecnego stanu zdrowia
 • diagnozy wg medycyny naturalnej
 • opieka medyczna
 • dieta zasadowa (3 posiłki dziennie)
 • masaż ciepłym, ekologicznym miodem
 • masaż chińskimi bańkami + stawianie baniek
 • automasaż brzucha (codziennie)
 • chirogimnastyka (codziennie)
 • basen (codziennie)
 • jacuzzi (codziennie)
 • sauny: parowa, finska, mineralna (do wyboru)
 • gimnastyka w wodzie (codziennie)
 • zajęcia z edukacji zdrowia
 • pokazowa stylizacja z makijażem
 • nauka automasażu głowy i nóg
 • imbirowo-cynamonowy zabieg na ciało
 • indywidualna synteza diagnoz i wyników z dalszymi wskazaniami dietetycznymi

Każdy kuracjusz zostanie omówiony indywidualnie przez zespół, który prowadził terapię oraz określona zostanie prognostyka na ewentualne dalsze odkwaszanie. Synteza badań pH moczu, stanu tkanki łącznej, diagnoza caego organizmu na Analizatorze Kwantowym

Kuracja sprawi że organizm powraca do swej prawidłowej wagi oraz równowagi hormonalnej, przywróci blask i piękno skórze, a przede wszystkim sprawi, że będą się Państwo czuć zdrowiej i lepiej w własnym ciele. Osoby z nadwagą tracą nawet pół kilograma dziennie. Każdy kuracjusz zostanie poddany specjalistycznej diagnozie całego organizmu na Analizatorze Kwantowymm, tak by sposób przeprowadzanej terapii był jak najbardziej skuteczny. Nie można bowiem leczyć i pomagać ludziom, nie znając rzeczywistego stanu ich zdrowia. Każdy z Państwa na co dzień spotyka się z licznymi lekarzami, którzy swoje diagnozy często stawiają na podstawie podejrzeń, domniemań, a nie rzetelnych badań i próbują dopasować leki, sposób leczenia tak by pozbyć się chwilowego problemu, a nie tego co jest przyczyną danej choroby.

Zdrowy organizm, którego pH utrzymuje się na odpowiednim poziomie nie jest środowiskiem przyjaznym do rozwoju licznych bakterii i grzybów i w trakcie tej terapii dowiedzą się Państwo jak ustrzec się przed licznymi “pasażerami na gapę”, którzy usilnie od wielu lat nie odstępują ani na krok.
Zadbajmy razem o zdrowie, bo cóż jest ważniejsze niż spokojne realizowanie własnych celów bez obaw o utratę zdrowia.
To najłatwiejszy i jednocześnie najskuteczniejszy sposób na zdrowie.

Terapia odbywa się w Kołobrzeskim Hotelu Ikar Plaza, który swoim pięknym wystrojem i okolicą sprawi, że wyjazd ten będzie dla Państwa odpoczynkiem i relaksem, na który każdy zasługuje (każdy pokój posiada taras z widokiem na morze).

Wszystkich zainteresowanych wyjazdem, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Odpowiemy na pytania, zaproponujemy spotkanie , wyjaśnimy w jaki sposób możemy sprostać Państwa oczekiwaniom.

Koszt tej terapii to 3 900zł, z czego połowa jest płatna w momencie podjęcia decyzji o wzięciu udziału w terapii, by zarezerwować miejsce w Hotelu, a druga połowa jest płatna już na miejscu w Kołobrzegu.
Chętnie odpowiem na Państwa pytania w godzinach 9:00-10:00 rano.
Pamiętajcie, każdy zasługuje na zdrowie.

Zostały uruchomione zapisy na terapię wyjazdową w maju 2020 roku – termin wyjazdu 24.05.2020 r. do 03.06.2020 r. (10 dób hotelowych)- zgłoszenia sms-em (odpisujemy) lub telefonicznie w godz. od 9-10 rano w tygodniu

Pozdrawiam serdecznie, do usłyszenia i zobaczenia w przepięknym Kołobrzegu.Specjalista odkwaszania

Anna Bennig-Wolska

tel.: 501 064 420, e-mail: annawolska5@wp.pl

Dyplomowana terapeutka odkwaszania

Jadwiga Skoryna

tel.: 501 019 106, e-mail: jadwigaskoryna@gmail.com
Galeria

Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 2 Gallery Thumb 3 Gallery Thumb 4 Gallery Thumb 5 Gallery Thumb 6 Gallery Thumb 7 Gallery Thumb 8 Gallery Thumb 9 Gallery Thumb 10 Gallery Thumb 11 Gallery Thumb 12 Gallery Thumb 13 Gallery Thumb 14 Gallery Thumb 15 Gallery Thumb 16 Gallery Thumb 17 Gallery Thumb 18 Gallery Thumb 19 Gallery Thumb 20 Gallery Thumb 21 Gallery Thumb 22 Gallery Thumb 23 Gallery Thumb 24 Gallery Thumb 25 Gallery Thumb 26 Gallery Thumb 27 Gallery Thumb 28 Gallery Thumb 29 Gallery Thumb 30 Gallery Thumb 31 Gallery Thumb 32 Gallery Thumb 33 Gallery Thumb 34 Gallery Thumb 35 Gallery Thumb 36 Gallery Thumb 37 Gallery Thumb 38 Gallery Thumb 39 Gallery Thumb 40 Gallery Thumb 41 Gallery Thumb 42 Gallery Thumb 43 Gallery Thumb 44 Gallery Thumb 45 Gallery Thumb 46 Gallery Thumb 47 Gallery Thumb 48 Gallery Thumb 49 Gallery Thumb 50 Gallery Thumb 51 Gallery Thumb 52 Gallery Thumb 53 Gallery Thumb 54 Gallery Thumb 55 Gallery Thumb 56 Gallery Thumb 57 Gallery Thumb 58 Gallery Thumb 59 Gallery Thumb 60 Gallery Thumb 61 Gallery Thumb 62 Gallery Thumb 63 Gallery Thumb 64
Serdecznie zapraszam do Studia Terapeutycznego „Radość Życia – VIT”